دندانهای جلویی یا قدامی از جمله دندانهایی هستند که سلامت و زیبایی آنها تاثیر بسیاری بر چهره و ظاهر افراد دارد.

این دندان ها نسبت به سایر دندانها حساس تر هستند .بیشتر شکستگی های دندان مربوط به دندان های جلویی می شود این دندان ها هم به لحاظ محل قرار گرفتن و هم به لحاظ ضخامت و ظرافت، بیشتر در معرض شکستگی و ضربات هستند.از این رو به مراقبت و احتیاط بیشتری نیاز دارند.بسیار دیده شده است که به دلایل مختلف دندان های قدامی در افراد شکسته می شود و افراد برای ترمیم به دندانپزشکی مراجعه می کنند.

برای ترمیم دندان های قدامی در صورت شکستن این دندانها از روکش استفاده می شود .معمولا برای این دندان ها  از روکش نوع زیرکونیا استفاده می شود.در زیر مراحل انجام روکش دندان را شرح می دهیم.

1-تراش دندان:در این مرحله دندان مراجعه کننده توسط تجهیزات دندانپزشکی تراش داده می شود.

2-قالب گیری:در این مرحله قالب گیری از دندان بیمار انجام می شود.یکی از مهم ترین موارد در این قسمت انتخاب رنگ دندان مناسب می باشد که رنگ دندان انتخابی بایستی هم رنگ سایر دندان ها باشد.

3-پروسه تحویل قالب به لابراتوار و آماده سازی آن

4-تحویل روکش و قرار دادن آن بر روی دندان .

کلیه مراحل 4 تا 10 روزکاری زمان می برد.دقت داشته باشید پس از انجام روکش ممکن است در صورت وارد آمدن ضربات محکم به دندان و یا لمس وفشار زیاد بر روی روکش توسط زبان ،روکش از جا و محل خود خارج شود .

کلیه مراحل روکش دندان های قدامی و آسیاب در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر با بهترین تجهیزات ممکن و مواد اولیه انجام

می شود.

نوبت دهی آن لاین

در صورت درخواست وقت دهی آن لاین و یا وجود هرگونه پرسش و سوالی از طریق این فرم می توانید اقدام نمایید.

ممنون از زحمتاتتون  .

personنیکو

از کیفیت کار بسیار راضی هستم .

person عماد

کار خانم دکتر عالی و بی نظیره ممنون از زحماتتون .

person مریم