در این مرکز خدمات بلیچینگ فک بالا و پایین تنها در یک جلسه انجام می شود.تنها در یک جلسه سفیدی دندان را به شما هدیه می دهیم.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر خدمات لمینت دندانپزشکی را به صورت کاملا اصولی وتخصصی انجام می دهد.خدمات لمینت دندان نیز مانند سایر خدمات این مرکز با تخفیفات ويژه همراه می باشد.انجام لمینت دندان زیبایی دندان ها را به صورت چشم گیری افزایش می دهد.انجام لمینت یکی از تاثیر گذارترین و بهترین روش های برای افزایش زیبایی دندان می باشد.

پوسیدگی دندان امری است که همه افراد در طول عمر خود ممکن است با آن مواجه شوند.یکی از اولین علائمی که نشان دهنده پوسیدگی دندان است درد گرفتن دندان هنگام خوردن غذاهای سرد و گرم است.مشکل اصلی زمانی اتفاق می افتد  که پوسیدگی از مینای دندان عبور کرده و به عاج دندان می رسد .در این شرایط است که معمولا با خوردن و نوشیدن غذاهای سرد و گرم و یا شیرین  دندان درد یا تیر کشیدن دندان به سراغ شخص  می آید.در صورتی که دندان شما در این وضعیت قرار گیرد باید بدانید که پوسیدگی رفته رفته پیشرفت کرده و عمیق تر می شود.

در صورتی که پوسیدگی دندان ترمیم نشود همچنان پیشرفت خواهد کرد و به مغز دندان نزدیک و نزدیک تر خواهد شد و در نهایت به مغز دندان خواهد رسید.در مغز دندان عروق خونی و اعصاب دندان قرار دارند.در این مرحله دندان تا ریشه عفونت می کند و دردهای شدید به سراغ شخص می آید.زمانی که ریشه دندان عفونت می کنه در بسیاری از موارد هنگام ترمیم دندان ممکنه بی حسی به صورت کامل انجام نشه و دندان شخص کاملا بی حس نشه و پروسه ترمیم دندان با اندکی در  همراه باشه.معمولا زمانی که دندان عفونت می کنه پزشکی قبل از کار روی دندان برای کم شدن یا ازبین بردن عفونت داروی انتی بیوتیک تجویزه می کنه.البته ممکن هست در مواردی پوسیدگی دندان بسیار گسترده و حتی  بدون درد باشه و ممکن است در سطح دندان ها نیز اثری از پوسیدگی نباشه.در این شرایط بهترین گزینه استفاده از رادیوگرافی و عکس دندان هست که پوسیدگی عمقی را به خوبی نشان می دهد.در شرایطی پوسیدگی ممکن است عمیق و گسترده و بدون درد باشه و نیاز به عصب کشی باشه و حتی شخص ممکن هست تعجب کند یا اعتراض کند که دردی نداشته است .

زماانی که پوسیدگی به عصب رسید درد دیگر در حد تیر کشیدن نیست و دردهای طولانی به سراغ شخص می آید.دردهای شدید و خود به خود .در این شرایط حتی مسکن ها نیز خیلی جواب نمی دهند.تنها راه چاره چنین دردهایی درمان ریشه هست .البته در برخی موارد همانطور که گفته شد ممکن است پوسیدگی متوسط یا عمیق هیچ دردی نداشته باشد .حتی ممکن است نصف تاج دندان از بین رفته باشد ولی باز بیمار دردی را احساس نکند.پس نبود درد نمی تواند دلیل این باشد که دندان های ما کاملا سالم هستند و مشکلی ندارند .از این رو به افراد توصیه می شود هر 6 ماه یکبار به دندانپزشکی مراجعه نمایند.

 

بیماران و مراجعه کنندگان محترم دقت داشته باشند که  وقت دهی در این مرکز دندانپزشکی به صورت تلفنی و آن لاین از طریق وب سایت انجام می شود.مراجعه کنندگان محترم در صورتی که وقت برای انجام دندانپزشکی رزرو کرده باشند تنها در وقت تعیین شده به مطب مراجعه کنند.نوبت دهی اینترنتی برای انجام و کار و ویزیت انجام می شود و ویزیت بیماران به صورت رایگان می باشد.

همانطور که در مقالات قبلی ذکر شده برخی افراد ترس و فوبیای زیادی از دندانپزشکی دارند . در مقاله ای که لینک ان در اینجا درج شده است روش های رفتاری و محیطی برای جلوگیری از اضطراب مراجعین و افرادی که نیاز به خدمات دندانپزکشی دارند تشریح شده است اما در برخی موارد نیاز به استفاده از داروهای آرام بخش یا خواب آور می باشد.برای افرادی که اضطراب بیش از حد دارند می توان داروهای خواب آور تجویز کرد تا شب قبل از دندانپزشکی دارو را مصرف کنند .این داروها باید حتما توسط پزشک تجویز شود و سرخود این کار انجام نشود .

در صورت تجویز آرام بخش معمولا یک ساعت یا نیم ساعت قبل آرام بخش تجویز می شود .البته روش های دارویی راهکار صددرصدی نیست و تنها کمکی هست در کنار سایر راهکارها جهت رفع اضطراب و فوبیای بیمار.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر کلیه خدمات دندانپزشکی مربوط به اطفال و بزرگسالان را انجام می دهد.

افرادی بسیار زیادی هستند که از دندانپزشکی ترس دارند و البته این مورد طبیعی هست .در دندانپزشکی ابزار و وسایل زیادی وجود دارد که برای جراحی ،کشیدن دندان و... استفاده می شود .امور دندانپزشکی نظیر تراشیدن دندان ،کشیدن و... درست در مقابل چشم فرد و در داخل دهان  انجام می شود و این خود بر ترس افراد اضافه می کند.اما برخی افراد ترس بیش از حد (فوبیا )دارند.

ترس از دندانپزشکی  می تواند ریشه در تجربه های بد دندانپزشکی داشته باشد .برای مثال برای خود من پیش آمده است که دندانپزشکی به اشتباه دندان سالم را به جای دندان خراب کشیده است.و یا در مطب دیگری مواد بی حسی بر روی دندان جواب نداد و کشیدن دندان توئم با درد شدید و دردناکی بود .البته ترس می تواند عوامل غیرمستقیمی نیز داشته باشد. برای مثال ممکن است از کسی شنیده باشید که انجام دندانپزشکی توئم با درد زیادی است و یا تصویر و عکسی در فضای مجازی دیده باشید و این بر ترس شما بیافزاید.

چطور با درد دندانپزشکی کنار بیاییم؟

اول از همه خودتان باید با پزشک همکاری کنید .باید بدانید که در واقعیت درد از خود ترس بسیار کمتر است.در واقع آمپول بی حسی همه کار را انجام می دهد .استراحت خوب قبل از دندانپزشکی ،پوشیدن لباس راحت و نوبت اول صبح راهکارهایی هستند که در راحتی انجام دندانپزشکی موثر هستند .یک جلسه مشاوره قبل از دندانپزشکی برای آشنایی با محیط برای افرادی که فوبیا و ترس زیاد دارند بسیار موثر است .برای کودکان آوردن اسباب بازی و یا دادن کادو از طرف دکتر بسیار موثر و آرامش بخش است.

در صورتی که نیاز به چندین جلسه دندانپزشکی دارید سعی کنید ابتدا از کارهای آسان نظیر جرم گیری و پر کردن دندان شروع کنید.همچنین فاصله طولانی بین جلسات دندانپزشکی ترس را افزایش می دهد .سعی کنید تعداد فاصله بین مراجعاتتان کوتاه باشد .

حتما سعی کنید با پزشک کمال همکاری را داشته باشید.همکاری با پزشک در کیفیت و سرعت کار نقش بسزایی دارد.در صورتی که ترس زیادی دارید قبل از انجام کار به پرشکی بگویید که ترس دارید.

همواره سعی کنید تا وقتی پوسیدگی دندان کم هست دندان را ترمیم کنید و نگذارید کار به جاهای باریک بکشد.

و در نهایت باید عرض کنیم که  تلقین مثبت همواره موثر می باشد.به خود تلقین کنید که ترس از دندانپزشکی طبیعی هست و پس از چند دقیقه عادت خواهید کرد.توجه داشته باسید که ما به دندانپزشکی مراجعه می کنیم چون دندان های سالم تری داشته باشیم و در آینده درد بیشتری را تحمل نکنیم.

در کنار عوامل ذکر شده عواملی بیرونی نیز هستند که در ترس و روحیات بیمار تاثیر بالایی دارند.محیط مطبی که برای دندانپزشکی مراجعه می کنید بسیار مهم است .طبیعی هست که درمانگاههای شلوغ  که تعداد زیادی بیمار دارند خود به خود باعث ایجاد استرس و ناآرامی در بیمار می شوند.شلوغی مطب،سروصدای زیاد،مراجعین ناراضی و عصبانی ،عدم وقت دهی مناسب ،نامرتب بودن و کثیف بودن محل و... موجب می شود که افراد احساس ناخوشایندی داشته باشند .همچنین محیط مطب آرام ،پرسنل خوش اخلاق موسیقی،وجود گل و گیاه و پزشکی که وقت کافی برای بیماران می گذارد همه به آرامش بیشتر مراجعه کننده کمک می کند.

برخی مراجعه کنندگان محترم در مورد انجام جراحی فک سوالاتی مطرح می کنند .

انجام کلیه خدمات دندان توسط دکتر شیدابیابانی

 

بیماران محترم در صورتی که بیمه های تکمیلی داشته باشند می توانند از مرکز دندانپرشکی اسلامشهر برای دریافت وجوح پرداختی خود توسط بیمه های تکمیلی ،از این مرکز درخواست  فاکتور نمایند.

خدمات بلچینگ دندان در اسلامشهر توسط به بهریتن شکل ممکن

کار ما همواره در مقایسه می درخشد

بسیاری از مردم از هزینه های دندانپزشکی شکایت دارند و هزینه های آن را رقم بالایی می دانند.

دوستان عزیز می توانند سوالات دندانپزشکی خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه از طریق صفحه ما در اینستاگرام مطرح نمایند.سوالات شما در اسرع وقت توسط دندانپزشکان پاسخ داده خواهد شد.لینک صفحه اینستاگرام در زیر درج شده است.

صفحه اینستاگرام

انجام کلیه خدمات ارتودنسی برای همه سنین در اسلامشهر با قیمت مناسب 

انجام تصویربرداری دندان از جمله تکنیک های تصویربرداری است که در برخی دندانپزشک موارد برای بیمار تجویز می کند.تصویربرداری دندان به صورت تصویر برداری از تک دندان،تصویربرداری opg وفک انجام می شود. انجام تصویربرداری از دندان حتما بایستی در صورت نیاز و تجویز دندانپزشک انجام  می شود.متاسفانه در مواردی برخی دندانپزشکان تجربی اقدام به تجویز عکس رادیولوژی برای بیماران می کنند که این امر کاملا غیرعلمی و غیرقانونی است .

در گذشته نزدیک روش تصویربرداری از دندان به صورت آنالوگ انجام می شد اما در حال حاضر بسیاری از مراکز در اسلامشهر به تجهیزات تصویربرداری دیجیتال مجهز شده اند و تصویر برداری با دقت بسیار بالا انجام می دهند.در صورت نیاز بیماران، پزشکان این مجموعه مراکز تصویربداری از دندان که استاندارد های لازم را دشاته باشند معرفی خواهند نمود.

لوازم و تجهیزات بسیاری در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند .در زیر برخی تجهیزات مورد استفاده  دندانپزشکی را ذکر کرده وتوضیحات کوتاهی در مورد آن ارائه می نماییم.

اگر دقت کرده باشید رنگ محیط مطب دندانپزشکی و اکثر یونیت ها ، دستگاه ها و ابزارهای دندانپزشکی سفید است.یکی از دلایل استفاده از رنگ سفید در دندانپزشکی این است که رنگ سفید به سرعت لکه و آلودگی را نشان می دهد و این امر موجب تسریع در امر ضدعفونی و تمیز کردن محل می شود.

قبل از انجام امور مربوط به دندانپزشکی فرمی در اختیار بیماران  محترم قرار می گیرد

پس از انجام کار دندانپزشکی هر بیمار و مراجعه کننده ای،کلیه تجهیزات دندانپزشکی به صورت کامل ضد عفونی می شود.

کشیدن دندان در مطب دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر با قیمت مناسب

مجموعه دندانپزشکی دکتر بیابانی در اسلامشهر تخفیف ويژه ای برای پزشکان فعال در این منطقه در نظر گرفته است .پزشکان عزیزی که به برای ترمیم و بازسازی دندان خود به این مجموعه مراجعه نمایند از تخفیفات ويژه و استثنائی ما بهره مند شوند.

برخی مراجعین خانم تمایل دارند تا توسط دندانپزشک خانم مورد معالجه قرار گیرند.

ما خدمات لمینت دندان را به بهترین شکل ممکن انجام  می دهیم.استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت ،دقت در انجام کار و متخصصین زبده و با تجربه در انجام صحیح و اصولی لمینت دندان نقش بسزایی دارند که ما همه این موارد را یکجا در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر فراهم نموده ایم.

نرم افزارهای بسیاری در زمینه دندانپزشکی تولید شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند.

از مراجعین محترمی که به این مرکز دندانپزشکی مراجعه می کنند درخواست داریم نکات زیر را رعایت فرمایند.

- در صورت داشتن هر گونه علائم بیماری کوید 19  نظیر طب،صرفه ،تنگی نفس و... از حضور در این مرکز دندانپزشکی و سایر مکان های عمومی اجتناب نمایند و تا پایان مرحله قرنطینگی و درمان کامل به مراکز عمومی از جمله دندانپزشکی مراجعه ننمایند.

-افرادی که به بیماری کوید 19 مبتلا شده اند و همزمان مشکلات دندان مهمی دارند می توانند با تماس با این مجموعه از راهکارهای ارائه شده توسط پزشکان ما بهره مند شوند.

-مراجعین محترم هنگام ورود به مرکز حتما از ماسک و دستکش استفاده نمایند.

مراجعه کنندگان محترم دقت داشته باشند که انجام دندانپزشکی سلامت دندان انها را برای همیشه تضمین نمی کند

بسیاری از افراد ممکن است از دندانپزشکی ترس داشته باشند .کلمه دندانپزشکی برای بسیاری افراد یادآور لحظات نفس گیر و دلهره آوری است.انجام دندانپزشکی درست در مقابل چشمان افراد انجام می شود و شخص به صورت مستقیم عملیات دندانپزشکی نظیر کشیدن دندان ،جراحی و ... را مشاهده می کند.در دندان پزشکی در کنار اینکه افراد بایستی خوانسردی خود را حفظ کنند ، محیط دندانپزشکی و رفتار پرسنل و پزشک نیز نقش مهمی در پروسه دندانپزشکی و ورحیه دادن به بیمار و شخص مراجعه کننده  دارد.ما با ایجاد مکان بسیار شیک و زیبا و با کادر درمانی متعهد و همچنین استفاده از بهترین مواد بی حس کننده دندان اقدام به ترمیم دندان های مراجعه کنندگان می کنیم.

داروهای بی حس کننده همگی حاوی مواد بی حس کننده می باشند.این داروها در کل باعث بی حسی موضعی

مجموعه دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی بهترین خدمات دندانپزشکی را با مناسب ترین قیمت برای بیماران و مراجعه کنندگان عزیز انجام می دهد.

پوسیدگی دندان و مشکلات دهان و دندان فرزندانتان را جدی بگیرید. برخی افراد به گمان 

مجموعه دندانپزشک دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر برخی خدمات دندانپزشکی را به صورت چکی و اقساطی انجام می دهد.در زیر برخی خدماتی که به صورت اقساطی در این مرکز دندانپزشکی انجام می شود ذکر شده است.

انجام کامپوزیت/لمینت دندان 40 درصد نقد/ 60 درصد اقطاسطبه صورت چک 6 ماهه

انجام کلیه خدمات زیبایی دندان در صورتی که هزینه بالای 3 میلیون تومان باشد 40 درصد نقد و 60 درصد اقساط

پروتز ثابت در دندانپزشکی انواع مختلفی دارد که در زیر به بررسی برخی از این انواع می پردازیم.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابنی بزرگترین و مجهزترین مرکز دندانپزشکی در اسلامشهر می باشد.این مرکز با فعالیت سه تن از پزشکان متخصص دندانپزشکی در کلیه روزهای هفته به غیر از جمعه فعال می باشد.

اسامی پزشکان مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابابنی در اسلامشهر به شرح زیر می باشد.

دکتر شیدا بیابانی        فلوشیپ زیبایی دندان

دکتر سولماز بیابانی     متخصص دندانپزشکی

دکتر موسوی           متخصص ارتودنسی

مطب دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر به مناسبت فرارسید عید قربان و عید غدیر

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر مطب جدیدی راه اندازی کرده است .مطب قبلی این مجموعه در خیابان آیت اله کاشانی اسلامشهر بود که با تکمیل و راه اندازی شدن مطب جدید در خیابان باغ فیض اسلامشهر این مجموعه به مطب جدید انتقال یافت.

مطب جدید این مجموعه مجهز به جدیدترین امکانات دندانپزشکی می باشد.این مجموعه دارای 4 یونیت فوق پیشرفته دندانپزشکی با کلیه تجهزیات و امکانات می باشد.در این مطب چندین پزشک متخصص دندانپزشکی در زمینه های تخصصی دندانپزشکی از جمله زیبایی دندان ،لمینت دندان و... فعالیت دارند.

برای مشاهده اطلاعات تماس با مجموعه کلیک کنید.

اخیرا محصولاتی با نام لاک دندان وارد بازار شده است .این محصولات در رنگ های مختلف وجود دارد و با استفاده از آن می توانید دندان های خود را به رنگهای مختلف تغییر دهید.این محصول و کمپانی سازنده آن به نوعی رنگ سفید دندان را به چالش کشیده اند.این محصولات علاقه مندان و مشتریان فراوانی در بین نوجوانان و جوانان دارد.

یکی از مواردی که بایستی حتما در مراکز دندانپزشکی رعایت شود رعایت کامل اصول و پروتکل های بهداشتی می باشد.با شیوع بیماری کرونا در جهان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بیش از پیش لازم و ضروری است و کلیه مراکز پزشکی و دندانپزشکی بایستی این پروتک ها را رعایت کنند. مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر حتی پیش از شیوع ویروس کرونا نیز کلیه پروتک های بهداشتی را به صورت سفت و سخت  رعایت می کرد.

مراجعین محترمی که به این مجموعه دندانپزشکی مراجعه می کنند ملزم به استفاده از دستکش و ماسک می باشند و در چند نوبت توسط مواد ضد عفونی کننده ضد عفونی می شوند.

گاهی برخی بیماران از درد در ناحیه دندان و فک شکایت می کنند اما پس از عصب کشی درد برطرف نمی شود.

در این مرکز ترمیم پوسیدگی دندان و همچنین ترمیم طول  دندان های کوتاه انجام می شود.

با توجه به اعمال تحریم ها بر کشورمان ،تهیه مواد مورد نیاز دنداپزشکی و سایر تجهیزات دندانپزشکی برای پزشکان و درمانگاهها بسیار دشوار شده است.

یکی از وظایف مهم والدین آموزش بهداشت دهان و دندان به کودکان است.کودکان باید از همان سنین پایین با بهداشت دهان و دندان آشنا شوند و کارهایی نظیر مسواک زدن از امور روزانه آنها باشد.البته به دلیل حساس بودن لثه ها و دهان کودک بایستی برای کودکان مسواک نرم و مناسب کودک استفاده شود .همچنین به دلیل اینکه هنگام استفاده از خمیر دندان در کودکان ممکن است به دلیل عدم تسلط کودکان خمیر دندان توسط کودک خورده شود بهتر باید از خمیردندان مخصوص کودکان استفاده شود .این خمیردندان ها در صورتی که توسط کودکان خورده شوند مشکلی ایجاد نخواهند کرد.استفاده از مسواک و خمیر دندان های فانتزی می تواند کودکان را به مسواک زدن راغب تر کند.همچنین کودکان باید یاد بگیرند که به صورت صحیح و اصولی از دندان های خود استفاده کنند و برای شکستن خوراکی ها و اجسام سخت هرگز از دندان استفاد نکنند.درکنار والدین و خانواده ها مهد کودک ها و مدارس از مکان های دیگریست که می توان کودک را با بهداشت دهان و دندان آشنا کرد .در کنار آموزش بهداشت دهان و دندان به کودکان می توان در مقاطع زمانی مختلف کودکان را برای چکاپ دندانپزشکی به مراکز دندانپزشکی یا بهداشت برد.

قطره آهن در کودکان

قطره آهن از داروهای خوراکی است که برای جلوگیری از کم خونی در کودکان استفاده می شود.قطره آهن به صورت مایع می باشد و در صورت استفاده ناصحیح باعث سیاه شدن دندان می شود .باید این قطره به صورت اصولی استفاده شود و بلافاصله پس از مصرف توسط کودک باید به سرعت آب بخورد تا تاثیری بر رنگ دندان نداشته باشد.

همانطور که می دانید در صورتی که عادتی از سنین کودکی و خردسالی شکل بگیرد عادت مزبور در شخص نهادینه خواهد شد و به صورت بخشی از شخصیت فرد حتی در سنین بزرگسالی خواهد بود. آموزش بهداشت دهان و دندان می تواند سلامتی دندان های کودکان را در سنین بالا نیز تظمین کند.

خدمات دندانپزشکی در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر

متاسفانه در ماههای اخیر به دلیل افزایش هزینه های خانوارها و افزایش مخارج زندگی آمار مراجعه  مردم به مراکز درمانی و دندانپزشکی کاهش چشم گیری داشته است.

البته عدم مراجعه به مراکز درمانی می تواند باعث خرسندی و نشانه سلامت جامعه باشد اما در وضعیت فعلی کشور ما این کاهش مراجعه به دلیل مخارج و هزینه ها می باشد و نه سلامت پزشکی جامعه.از این رو مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی واقع در اسلامشهر به صورت مکرر تخفیفات ويژه ای برای خدمات مختلف دندانپزشکی ارائه می دهد.

با مراجعه به صفحه اینستاگرام این مرکز می توانید از تخفیفات ماهانه ما آگاهی یافته و از آن استفاده نمایید.

خدمات پروتز دندانپزشکی در مطب دندان پزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر

همانطور که می دانید بیمه تامین اجتماعی که بیمه اصلی کشور است خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار نمی دهد  .سایر بیمه ها نیز تنها برخی از خدمات دندانپزشکی را پوشش می دهند و خدماتی نظیر زیبایی تحت پوشش بیمه های درمانی نمی باشد .مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر به دلیل عدم پرداخت معوقه های بیمه ای با مراکز بیمه ای قرارداد ندارد و کلیه بیماران در این مرکز به صورت آزاد ویزیت می شوند.این مرکز تخفیف های ويژه ای برای مراجعه کنندان عزیز در نظر گرفته است که این تخفیف ها تا حدودی نبود بیمه را جبران می کند .برای استفاده از تخفیف های این مرکز می توانید با عضویت در کانال تلگرام این مرکز از تخفیف های کلی و مقطعی این مرکز آگاه و بهره مند شوید.

برای ورود به صفحه اینستاگرام مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی اینجا کلیک کنید.

مرکز دندانپزشکی اسلامشهر کلیه خدمات مربوط به دندانپزشکی را در اسلامشهر

تعداد ریشه های دندان در همه دندان ها یکسان نیست و با هم متفاوت است .

دندان های جلویی معمولا تنها یک عصب هستند .دندان های میانی دارای دو ریشه و  دندان های آسیاب سه یا چهار ریشه دارند.تعداد ریشه های دندان در کشیدن دندان و عصب کشی تاثیر مستقیم دارد.

این مرکز دارای پزشکان مجرب وبسیار با تجربه می باشد.

دندان عقل به آخرین دندان های فک گفته می شود .این دندان ها در 90 درصد موارد خراب می شوند و نیاز به کشیدن دارند.

دندان عقل به دلیل محل قرار گرفتن آن هیچ کاربردی ندارند .دندان های عقل معمولا دارای سه ریشه هستند.انجام اندو و پر کردن در این دندان ها توصیه نمی شود و در صورت بروز مشکل بهترین راه کشیدن این دندان ها می باشد.کشیدن دندان عقل در برخی موارد نیاز به جراحی لثه دارد.کج شدن دندان ،شکستن و ازبین رفتن قسمت بیرونی دندان کار کشیدن دندان را دشوار می کند.در این موارد دندانپزشک با جراحی سرپایی لثه اقدام به خارج کردن دندان عقل می کند.پس از جراحی و خارج کردن دندان عقل،لثه نیاز به بخیه زدن دارد تا نقاطی مانند سینوس های صورت دچار عفونت نشوند.

کشیدن دندان عقل در مرکز دندانپزشکی اسلامشهر با راحت ترین روش ممکن انجام می شود.

دندانپزشکان در برخی مواقع نیاز به بررسی عصب ها و ریشه دندان و همچنین بررسی  وضعیت دندان در لثه بیماران دارند

انجام خدمات ونیر کامپوزیت

دندانهای جلویی یا قدامی از جمله دندانهایی هستند که سلامت و زیبایی آنها تاثیر بسیاری بر چهره و ظاهر افراد دارد.

این دندان ها نسبت به سایر دندانها حساس تر هستند .بیشتر شکستگی های دندان مربوط به دندان های جلویی می شود این دندان ها هم به لحاظ محل قرار گرفتن و هم به لحاظ ضخامت و ظرافت، بیشتر در معرض شکستگی و ضربات هستند.از این رو به مراقبت و احتیاط بیشتری نیاز دارند.بسیار دیده شده است که به دلایل مختلف دندان های قدامی در افراد شکسته می شود و افراد برای ترمیم به دندانپزشکی مراجعه می کنند.

برای ترمیم دندان های قدامی در صورت شکستن این دندانها از روکش استفاده می شود .معمولا برای این دندان ها  از روکش نوع زیرکونیا استفاده می شود.در زیر مراحل انجام روکش دندان را شرح می دهیم.

1-تراش دندان:در این مرحله دندان مراجعه کننده توسط تجهیزات دندانپزشکی تراش داده می شود.

2-قالب گیری:در این مرحله قالب گیری از دندان بیمار انجام می شود.یکی از مهم ترین موارد در این قسمت انتخاب رنگ دندان مناسب می باشد که رنگ دندان انتخابی بایستی هم رنگ سایر دندان ها باشد.

3-پروسه تحویل قالب به لابراتوار و آماده سازی آن

4-تحویل روکش و قرار دادن آن بر روی دندان .

کلیه مراحل 4 تا 10 روزکاری زمان می برد.دقت داشته باشید پس از انجام روکش ممکن است در صورت وارد آمدن ضربات محکم به دندان و یا لمس وفشار زیاد بر روی روکش توسط زبان ،روکش از جا و محل خود خارج شود .

کلیه مراحل روکش دندان های قدامی و آسیاب در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر با بهترین تجهیزات ممکن و مواد اولیه انجام

می شود.

این مرکز مجهز به جدیدترین و به روز ترین تجهیزات دندامپزشکی می باشد.

انجام ده واحد کامپوزیت ونیر سوئیس به رنگ دلخواه مراجعه کننده ی عزیز در مطب دندانپزشکی اسلامشهر .این مرکز کلیه خدمات دندانپزشکی ترمیمی ،زیبایی ،عصب کشی،پروتز،ایمپلنت، و جراحی و جرم گیری را انجام می دهد.

کلیه اصول استیریلیزاسیون به صورت دقیق و کامل در این مرز انجام می شود.

روش های ایمپلنت و لمینت دندان هر دو برای زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرند.

هر دو این تکنیک ها و روشهای زیبایی دندان تقریبا از یک خانواده هستند .با این وجود این دو روش تفاوت هایی نیز با هم دارند .یکی از این تفاوت ها این هست که در روش لمینت روکش و تجهیزات مورد نیاز برای نصب بر روی دندان در لابراتوار دندانپزشکی تولید می شود و لی در روش کامپوزیت ،کامپوزیت در داخل مطب توسط پزشک ساخته می شود و بر روی دندان بیمار انجام می شود.

مواد اولیه کامپوزیت و لمینت مورد استفاده از دندان از چیست؟

مواد اولیه این محصولات در کارخانه های صنعتی و در کشورهای پیشرفته تولید می شوند. برای درک بهتر مواد اولیه باید بگوییم که کامپوزیت ،لمینت و پروتزهای دندان  موادی از خانواده سرامیک های ساختمانی هستند ولی در ساختار و کیفیت به کلی با این محصولات تفاوت دارند.

طراحی سایت:مهندس مرتضی خیری  وب سایت : http://sitevaseo.ir

انجام خدمات اندو(عصب کشی دندان) در اسلامشهر به همراه پر کردن و روکش دندان با هزینه های بسیار مناسب 

نوبت دهی آن لاین

در صورت درخواست وقت دهی آن لاین و یا وجود هرگونه پرسش و سوالی از طریق این فرم می توانید اقدام نمایید.

ممنون از زحمتاتتون  .

personنیکو

از کیفیت کار بسیار راضی هستم .

person عماد

کار خانم دکتر عالی و بی نظیره ممنون از زحماتتون .

person مریم