کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

سریع تر از دیگران

تهران ، اسلامشهر

باغ فیض-بین کوچه 2 و 4 پلاک 975 طبقه اول

ارتباط با ما

021-56690948

ساعت کاری

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت: 8.30 الی 15 -پنجشنبه ها 10 الی 13:30

دندانپزشکی خوب در باغ فیض

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

دندانپزشکی خوب در باغ فیض اسلامشهر کدام است؟

دندانپزشکی خوب در باغ فیض

برای اینکه از سلامت دندان های خود مطمئن باشید، نیاز است تا هر 6 ماه یک بار به دندانپزشکی مراجعه نمایید.

همچنین جرم گیری و تمیز کردن مرتب دندن ها می تواند شما را از هر گونه بیماری دندانی و لثه ای حفظ کند. از این رو کلینیک دندانپزشکی شیدا، واقع در باغ فیض، با طیف کاملی از خدمات آماده ی کمک به شما در هر زمینه ی دندانپزشکی می باشد. خدماتی کامل در زمینه های درمان، ترمیم و زیبایی دندان های شما.

تیم متخصص شیدا، با دلسوزی تمام متعهد به انجام هر گونه خدمات درمانی و زیبایی هستند. خدماتی که در محیطی ارام و با جدید ترین روش ها انجام می پذیرد.

اما عوامل زیادی در کیفیت خدمات دهی یک کلینیک دندانپزشکی مؤثرند. مواردی که برای بسیاری از بیماران حائز اهمیت است.

آیا کلینیک مورد نظر روی فناوری ها و تکنولوژی خود سرمایه گذاری می کند؟

بسیاری از بیماران هنگام مراجعه به دندانپزشکی، حتی برای یک معاینه ی معمولی، دچار اضطراب می شوند. این استرس و اضطراب ریشه در مراجعه های قبلی بیمار و درمان هایی که انجام داده، دارد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مهندسی پزشکی، خدمات و درمان های دندانپزشکی نیز به روش هایی نوین انجام می پذیرند. از این رو با تغییر بسیاری از روش ها، درمان ها بدون درد و نیز در زمان کم تری صورت می گیرند.

اما این امر نیازمند به روز بودن تجهیزات مورد استفاده در کلینیک دندانپزشکی می باشد. پیشرفت‌های دائمی در فناوری دندانپزشکی، مراقبت از سلامت دندان ها را کارآمد تر و راحت ‌تر از پیش برای بیماران در هر سنی کرده است. در کلینیک دندانپزشکی شیدا در باغ فیض، خدمات زیبایی و درمانی، به کمک به روز ترین تجهیزات دندانپزشکی و باتجربه ترین دندانپزشکان، صورت می پذیرد. این ویژگی، یکی از ویژگی های دندانپزشکی خوب در باغ فیض به شمار می آید.

بدین ترتیب با مراجعه به کلینیک می توانید از فناوری های موجود در کلینیک سؤال کنید. از این رو از نحوه ی درمان و نیز سلامتی دندان های خود اطمینان خواهید یافت.

آیا دندانپزشکان و تیم کلینیک همواره با پیشرفت دندانپزشکی همراه هستند؟

همراه با تکامل و رشد روز افزون فناوری و تکنولوژی در دندانپزشکی، نیاز است تا دندانپزشکان آموزش های لازم را دریافت نمایند. این آموزش ها برای همه ی عوامل یک کادر دندانپزشکی نیازی مهم به شمار می رود. چرا که یک دندانپزشک خوب باید بتواند روش های نوین را به کار بگیرد و بتواند از فناوری های جدید به بهترین نحو استفاده نماید. از این رو می تواند در حرفه ی خود پیشرو باشد و نیز خدمات دررمانی و زیبایی را به بهترین شکل برای بیماران خود انجام دهد. حتماً شما نیز از دندانپزشک خود انتظار دارید تا جدید ترین روش های دندانپزشکی را به کار گیرد.

کلینیک دندانپزشکی شیدا، یک دندانپزشکی خوب در باغ فیض به شمار می رود. این کلینیک همواره می کوشد تا از هر نظر پیشرو باشد. با در اختیار داشتن جدید ترین تجهیزات دندانپزشکی و نیز به روز بودن اطلاعات دندانپزشکان، خدماتی بی نظیر دریافت خواهید کرد.

آیا کلینیک مورد نظر دارای ارتباطاتی مؤثر است؟

هر کلینیک دندانپزشکی، از چندین بخش تشکیل شده است. از دندانپزشکان گرفته تا همه ی افرادی که برای پیشبرد اهداف کلینیک تلاش می کنند. اما داشتن ارتباطات مؤثر و نیز همکاری موفق، حائز اهمیت زیادی است. افراد تیم دندانپزشکی باید بتوانند در حین حفظ همکاری در کلینیک، با بیماران و خانواده هایشان ارتباطی مطلوب برقرار کنند. این ارتباطات می تواند تأثیر بسزایی در روند درمان و نیز تداوم مراجعه بیماران به کلینیک باشد.

در کلینیک دندانپزشکی شیدا، همه ی افراد می کوشند تا بهترین ارتباطات را با بیماران خود برقرار نمایند. هنگامی که وارد کلینیک شیدا در باغ فیض می شوید، پس از یک معاینه ی کامل، اطلاعات شما به طور دقیق ثبت می شود. پس از این کادر دندانپزشکی شیدا برای انجام هر نوع درمانی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

کلینیک های دندانپزشکی خوب که بیشترین و مؤثرترین هماهنگی ها را با  بیماران خود و نیاز آن ها دارند، دارای یک سرمایه گذاری عمیق روی نحوه خدمات رسانی خود هستند. در کلینیک دندانپزشکی شیدا، که یک دندانپزشکی خوب در باغ فیض است، پاسخگویی در موارد اضطراری دارای اهمیت زیادی است. بدین ترتیب در مواقع اورژانسی به راحتی می توانید با کلینیک و دندانپزشک خود ارتباط برقرار کرده و اقدام به رفع مشکل خود نمایید. در دسترس بودن دندانپزشکان در کلینیک شیدا، آن را به یک دندانپزشکی خوب در باغ فیض تبدیل کرده است.

آیا کلینیک دندانپزشکی مورد نظد نظافت و بهداشت را رعایت می کند؟

یکی از مهم ترین ویژگی های یک کلینیک دندانپزشکی خوب در باغ فیض، تمیز بودن همه ی بخش های آن است. از بخش لابی و اتاق انتظار گرفته تا اتاق دندانپزشکی و حتی سرویس های بهداشتی. کلینیکی که به آن مراجعه می کنید تا چه اندازه به بهداشت و نظافت محیط اهمیت می دهد؟ تمیز بودن فضای یک کلینیک ارتباط مستقیمی با کیفیت خدماتی آن دارد. هنگامی که به یک کلینیک دندانپزشکی مراجعه می نمایید از تمیز بودن آن اطمینان حاصل نمایید. چرا که مراکز پزشکی از آلوده ترین مکان ها به شمار می روند.

در کلینیک دندانپزشکی شیدا واقع در باغ فیض، تمامی نکات بهداشتی و نظافتی رعایت می شوند. از این رو می توانید با خیالی آسوده به این مرکز مراجعه کرده و در فضایی به دور از هر گونه آلودگی، خدمات زیبایی و درمانی خود را دریافت نمایید.

نتیجه گیری

بهداشت و نیز سلامت دهان  و دندان ها امری جدا نشدنی از سلامت هر فرد به شمار می رود. از این رو مهم است تا دندانپزشکی محلۀ تان همه ی موارد ضروری را دارا باشد. از فناوری های نوین گرفته تا یادگیری متداوم دندانپزشکان و نظافت و تمیزی کلینیک. از این رو کلینیک دندانپزشکی شیدا واقع در باغ فیض، خدماتی بی نظیر به همراه رعایت تمام نکات ضروری برای بیماران خود در اسلامشهر ارائه می دهد.

هنگامی که به یک دندان درد ناچیز مبتلا می شوید، نیاز است تا فوراً با دندانپزشک خود ارتباط برقرار کرده و معاینه شوید. این امر نیازمند در دسترس بودن دندانپزشک شماست. عاملی که در مطب دندانپزشکی شیدا از اهمیت والایی برخوردار است. شما باید بتوانید در هر زمان نسبت به درمان مشکلات دندانی خود اقدام کرده و بهترین خدمات درمانی و زیبایی را دریافت نمایید.

دکتر شیدا بیابانی

دکتر شیدا بیابانی

دکترای دندانپزشکی از دانشگاه بین المللی بوگامولتس کیف اوکراین | دارای فلوشیب زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا

ارتباط با واتس اپ

محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

با ارسال عکس دندان خود از مشاوره رایگان واعلام قیمت سریع بهره مند شوید.