کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

سریع تر از دیگران

تهران ، اسلامشهر

باغ فیض-بین کوچه 2 و 4 پلاک 975 طبقه اول

ارتباط با ما

021-56690948

ساعت کاری

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت: 8.30 الی 15 -پنجشنبه ها 10 الی 13:30

دندانپزشکی در اسلامشهر

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

دندانپزشکی در اسلامشهر :شهر اسلامشهر به عنوان یکی از بزرگترین شهرستان های استان تهران از تراکم جمعیتی نسبتا بالایی می باشد به عنوان یکی از دروازه های جنوب غرب تهران اسلامشهر علاوه بر جمعیت خود در مسیر ورودی شهرستان بهرستان ورباط کریم نیز واقع شده است واین خود بر افزایش جمعیت متغیر این شهرستان نیز اضافه می نماید.

دسترسی به خدمات پزشکی از جمله خدمات دندانپزشکی در  اسلامشهر این شهر را مستعد وجود درمانگاهها وکلینیک های  تخصصی دندانپزشکی  نموده است. یکی از بروز ترین این کلینیک ها کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی می باشد.

درباره سوابق دکتر شیدا بیابانی بیشتر بدانید:

دکترای دندانپزشکی از  کشور اوکراین

دکتر شیدا بیابانی در سال 2000 برای تحصیل در رشته دکتری دندانپزشکی به کشور اوکراین سفر کرد و در دانشگاه بوگا مولتس واقع در شهر کیف تحصیلات خود را در زمینه دکتری دندانپزشکی آغاز نمود و در سال 2006 موفق به کسب درجه دکتری دندانپزشکی گردید.

وی پس از بازگشت به ایران و گذراندن دوره تکمیلی دندانپزشکی در کشور ایران در سال 89 موفق به کسب پروانه طبابت در ایران گردید و فعالیت خود را آغاز نمود.

فلوشیپ زیبایی از دانشگاه بین المللی جنوا ایتالیا

در سال 1393 موفق به کسب فلوشیپ زیبایی شد و در سال 1395 فلوشیپ زیبایی از دانشگاه بین المللی جنوا ایتالیا را کسب نمود.

دکتر شیدا بیابانی پس از گذراندن دوره زیبایی در زمینه پوست و مو فعالیت خود را آغاز نموده است .ایشان کلیه خدمات بوتاکس و فیلررا انجام می دهند لازم به ذکر است دکتر بیابانی  در سال 1397 به عنوان هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان اسلامشهر برگزیده شد.

چرا دندانپزشکی تخصصی  در اسلامشهر اهمیت دارد؟

علاوه بر نیاز عادی هر منطقه به داشتن کلینیک دندانپزشکی؛اصلی ترین دلیل  ظهور کلینیک ها و دندان سازهای تجربی است که بدون دانش کافی اقدام به درمان بیماران می نمایند این امر در شهر اسلامشهر به عینه ملموس و با گشت وگذاری در این شهر نشانه های آن آشکار می گردد.

خوشبختانه علاوه بر کلینیک مجهز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی چندین کلینیک دیگر در این شهر فعالیت می نمایند که امید است با اعتمادی که مشتریان به پزشکان متبحر دارند زمینه برای بر چیده شدن فعالیت اینگونه فعالیت ها فراهم گردد.

دندانپزشکی در اسلامشهر؛ کیفیت و خدمات

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی با تیمی از دانش آموختگان و نیروی های کار آزموده با جدیدترین متدهای درمانی میزبان شما عزیزان هستیم ، فعالیت ما در این مجموعه کاملا بهداشتی و با رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد اگر به عنوان یک شهروند به دنبال یک دندانپزشکی در اسلامشهر می باشید ما شما را برای تجربه یک درمان و تغییر اساسی به این کلینیک دعوت می نمائیم با ما همراه باشید…

دکتر شیدا بیابانی

دکتر شیدا بیابانی

دکترای دندانپزشکی از دانشگاه بین المللی بوگامولتس کیف اوکراین | دارای فلوشیب زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا

ارتباط با واتس اپ

محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

با ارسال عکس دندان خود از مشاوره رایگان واعلام قیمت سریع بهره مند شوید.