کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

سریع تر از دیگران

تهران ، اسلامشهر

باغ فیض-بین کوچه 2 و 4 پلاک 975 طبقه اول

ارتباط با ما

021-56690948

ساعت کاری

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت: 8.30 الی 15 -پنجشنبه ها 10 الی 13:30

بهترین دندانپزشک اسلامشهر کیست؟

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

بهترین دندانپزشک اسلامشهر کیست؟!

خدمات دندانپزشکی یکی از مهمترین خدمات درمانی است که رابطه ای مستقیمی با سلامت و زیبایی شما دارد،معیارهای مهم یک دندانپزشک خوب داشتن تخصص کافی نیست؟مطمئنا یک دندانپزشک علاوه بر دانش کافی باید شناخت درستی از مباحث زیبایی و همچنین سلامت محور بودن کار خود داشته باشد.

متاسفانه در سالیان اخیر عده ای سود جو در حرفه دندانپزشکی با نیات مالی این اصل را نادیده گرفته وموجبات زحمات بسیاری برای بیماران ومراجعه کنندگان شده اند.شاید شما در مباحث درون خانوادگی ومباحث خود از درد دندان و کیفیت خدمات دندانپزشکی یک پزشک بسیار شنیده اید که این موضوع می تواند مثبت یا منفی باشد.

در سالهایی که به عنوان دندانپزشک در اسلامشهر فعالیت داشته ام بسیاری از مراجعه کنندگان برای بار دوم به نزدم آمده اند که قبلا برای درمان یا مراقبت به پزشک دیگری مراجعه داشته اند.بااینکه جواب را می دانم اما از خود این سوال را می پرسم چرا؟

باید اعتراف کرد در حوزه دندان نیز  راه برای سوء استفاده افراد مفعت طلب وجود دارد یکی از این راه ها استفاده از مواد ارزان قیمت و بی کیفیت در هنگام ترمیم دندان می باشد .موادی که رابطه ی مستقیمی با سلامتی بیمار دارد اما انگار این اصل دور از وجدان کاری راهی برای سود جویی برخی افراد گردیده است.مورد دیگر عدم تشخیص درست وارائه راهکار مناسب برای ترمیم،بازسازی و یا حذف دندان می باشد.

بیماران بسیاری  مشاهده شده ست که می توانستند با یک عصب کشی ساده یا پرکردن دندان، هزینه بالای ایمپلنت را نپردازند بیماری که دندان ندارد و ناچار به پرداخت است!

اگر بخواهیم در این مورد رشته گفتار را کش دهیم شاید خارج از حوصله شما مخاطب عزیز باشد امااگر به دنبال دندانپزشک خوب در اسلامشهر هستید همین کافیست که درست انتخاب کنیم چون دندان مینای زیبایی شماست.

دکترشیدابیابانی | دندانپزشک وفلوشیپ زیبایی

 

دکتر شیدا بیابانی

دکتر شیدا بیابانی

دکترای دندانپزشکی از دانشگاه بین المللی بوگامولتس کیف اوکراین | دارای فلوشیب زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا

ارتباط با واتس اپ

محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

با ارسال عکس دندان خود از مشاوره رایگان واعلام قیمت سریع بهره مند شوید.