کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

سریع تر از دیگران

تهران ، اسلامشهر

باغ فیض-بین کوچه 2 و 4 پلاک 975 طبقه اول

ارتباط با ما

021-56690948

ساعت کاری

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت: 8.30 الی 15 -پنجشنبه ها 10 الی 13:30

دندانپزشکی در اسلامشهر از صفر تا 100

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی

دندانپزشکی در اسلامشهر یکی از خدمات مهم درمانی برای مردم این منطقه می باشد از آنجایی که سطح دسترسی مردم به بحث بهداشت و درمان دهان ودندان محدود می باشد مراجعه به یک دندانپزشکی خوب در اسلامشهر برای مردم شریف این منطقه امری ضروریست.

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی یکی از مراکز دندانپزشکی در اسلامشهر می باشد که در بهترین منطقه اسلامشهر یعنی باغ فیض واقع گردیده است این کلینیک زیر نظر وفعالیت خانم دکتر شیدا بیابانی با کادری مجرب و دانش آموخته با جدید ترین تجهیزات دندانپزشکی در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد.

دندانپزشکی اسلامشهر

 

تحصیلات دکتر شیدا بیابانی

دکتر شیدا بیابانی دانش آموخته دندانپزشکی از دانشگاه بوگا مولتس شهر کیف اوکراین می باشد که دوره تکمیلی را نیز در ایران گذرانیده است هم چنین ایشان دارای  مدرک فلو شیپ زیبایی از دانشگاه بین المللی جنوا ایتالیا نیز می باشد.

 

خدمات کلینیک

کلینیک دندانپزشکی در اسلامشهر یکی از مجهزترین کلینیک های منطقه است که با توجه به بورد تخصصی دکتر بیابانی کلیه خدمات دندانپزشکی را از صفر تا صد ارائه می نماید این خدمات شامل:

 

مراقبت ودرمان (ترمیم،عصب کشی،کشی،کشیدن دندان،جراحی و…)

زیبایی دندان(کامپوزیت ونیر،لمینت،اصلاح لبخند و…)

ترمیم وبازیابی دندان ( ایمپلنت،ارتودنسی،ساخت پروتز و…)

 

هزینه دندانپزشکی در اسلامشهر:

هزینه های دندانپزشکی در همه جای کشور شامل مصوبه های وزارت بهداشت بوده و تنها  کار هایی از قبیل خدمات زیبایی و… که یا توافق پزشک و مراجعه کننده صورت می گیرد در این قیمت ها تاثیر گذار خواهد بود.

پروتکل های بهداشتی

قطعا حفظ سلامتی مراجعه کنندگان وهمچنین برای اتسیبل ماندن فعالیت کلینیک توجه به بهداشت و سلامتی کادر درمانی ضروری است تا بتوانیم پاسخگوی حضور شما عزیزان باشیم،کلیه تجهیزات به صورت اختصاصی استرلیزه و بسیاری از مواد مصرفی به صورت یکبار مصرف می باشد. همچنین حضور مراجعه کنندگان وپرسنل با ماسک اجباری می باشد. زیرا این تعهدی برای ماست که حافظ سلامتی شما باشیم.

دکتر شیدا بیابانی

دکتر شیدا بیابانی

دکترای دندانپزشکی از دانشگاه بین المللی بوگامولتس کیف اوکراین | دارای فلوشیب زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا

ارتباط با واتس اپ

محاسبه قیمت و مشاوره با ارسال عکس

با ارسال عکس دندان خود از مشاوره رایگان واعلام قیمت سریع بهره مند شوید.