مطب دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر از جمله مجهزترین کلینیک های دندانپزشکی در اسلامشهر می باشد .این کلینیک با استفاده از مجهزترین و به روزترین تجهیزات دندانپزشکی و با کمک کادری مجرب و پزشکانی متخصص و توانمند در خدمت بیماران محترم در اسلامشهرمی باشد. در زیر رزومه خانم دکتر شیدا بیابانی و برخی  سوابق ایشان بیان شده است.

خانم دکتر شیدا بیابانی فلوشیپ زیبایی از دانشگاه بین المللی جنوا ایتالیا

خانم دکتر شیدا بیابانی در سال 2000 برای تحصیل در رشته دکتری دندانپزشکی به کشور اوکراین سفر کرد و در دانشگاه بوگا مولتس واقع در شهر کیف تحصیلات خود را در زمینه دکتری دندانپزشکی آغاز نمود و در سال 2006 موفق به کسب درجه دکتری دندانپزشکی گردید.

وی پس از بازگشت به ایران و گذراندن دوره تکمیلی دندانپزشکی در کشور ایران در سال 89 موفق به کسب پروانه طبابت در ایران گردید و فعالیت خود را آغاز نمود.وی در سالل 1393 موفق به کسب فلوشیپ زیبایی شد و در سال 1395 فلوشیپ زیبایی از دانشگاه بین المللی جنوا ایتالیا را کسب نمود.

دکتر شیدا بیابانی پس از گذراندن دوره زیبایی در زمینه پوست و مو فعالیت خود را آغاز نمود .ایشان کلیه خدمات بوتاکس و فیلررا انجام می دهند .لازم به ذکر است ایشان در سال 1397 به عنوان هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان اسلامشهر برگزیده شد.

 

نوبت دهی آن لاین

در صورت درخواست وقت دهی آن لاین و یا وجود هرگونه پرسش و سوالی از طریق این فرم می توانید اقدام نمایید.

ممنون از زحمتاتتون  .

personنیکو

از کیفیت کار بسیار راضی هستم .

person عماد

کار خانم دکتر عالی و بی نظیره ممنون از زحماتتون .

person مریم