مجموعه دندانپزشکی دکتر بیابانی در اسلامشهر تخفیف ويژه ای برای پزشکان فعال در این منطقه در نظر گرفته است .پزشکان عزیزی که به برای ترمیم و بازسازی دندان خود به این مجموعه مراجعه نمایند از تخفیفات ويژه و استثنائی ما بهره مند شوند.

بسیاری از مردم از هزینه های دندانپزشکی شکایت دارند و هزینه های آن را رقم بالایی می دانند.

ما خدمات لمینت دندان را به بهترین شکل ممکن انجام  می دهیم.استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب و با کیفیت ،دقت در انجام کار و متخصصین زبده و با تجربه در انجام صحیح و اصولی لمینت دندان نقش بسزایی دارند که ما همه این موارد را یکجا در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر فراهم نموده ایم.

انجام کلیه خدمات ارتودنسی برای همه سنین در اسلامشهر با قیمت مناسب 

از مراجعین محترمی که به این مرکز دندانپزشکی مراجعه می کنند درخواست داریم نکات زیر را رعایت فرمایند.

- در صورت داشتن هر گونه علائم بیماری کوید 19  نظیر طب،صرفه ،تنگی نفس و... از حضور در این مرکز دندانپزشکی و سایر مکان های عمومی اجتناب نمایند و تا پایان مرحله قرنطینگی و درمان کامل به مراکز عمومی از جمله دندانپزشکی مراجعه ننمایند.

-افرادی که به بیماری کوید 19 مبتلا شده اند و همزمان مشکلات دندان مهمی دارند می توانند با تماس با این مجموعه از راهکارهای ارائه شده توسط پزشکان ما بهره مند شوند.

-مراجعین محترم هنگام ورود به مرکز حتما از ماسک و دستکش استفاده نمایند.

لوازم و تجهیزات بسیاری در دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند .در زیر برخی تجهیزات مورد استفاده  دندانپزشکی را ذکر کرده وتوضیحات کوتاهی در مورد آن ارائه می نماییم.

بسیاری از افراد ممکن است از دندانپزشکی ترس داشته باشند .کلمه دندانپزشکی برای بسیاری افراد یادآور لحظات نفس گیر و دلهره آوری است.انجام دندانپزشکی درست در مقابل چشمان افراد انجام می شود و شخص به صورت مستقیم عملیات دندانپزشکی نظیر کشیدن دندان ،جراحی و ... را مشاهده می کند.در دندان پزشکی در کنار اینکه افراد بایستی خوانسردی خود را حفظ کنند ، محیط دندانپزشکی و رفتار پرسنل و پزشک نیز نقش مهمی در پروسه دندانپزشکی و ورحیه دادن به بیمار و شخص مراجعه کننده  دارد.ما با ایجاد مکان بسیار شیک و زیبا و با کادر درمانی متعهد و همچنین استفاده از بهترین مواد بی حس کننده دندان اقدام به ترمیم دندان های مراجعه کنندگان می کنیم.

قبل از انجام امور مربوط به دندانپزشکی فرمی در اختیار بیماران  محترم قرار می گیرد

مجموعه دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی بهترین خدمات دندانپزشکی را با مناسب ترین قیمت برای بیماران و مراجعه کنندگان عزیز انجام می دهد.

کشیدن دندان در مطب دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر با قیمت مناسب

مجموعه دندانپزشک دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر برخی خدمات دندانپزشکی را به صورت چکی و اقساطی انجام می دهد.در زیر برخی خدماتی که به صورت اقساطی در این مرکز دندانپزشکی انجام می شود ذکر شده است.

انجام کامپوزیت/لمینت دندان 40 درصد نقد/ 60 درصد اقطاسطبه صورت چک 6 ماهه

انجام کلیه خدمات زیبایی دندان در صورتی که هزینه بالای 3 میلیون تومان باشد 40 درصد نقد و 60 درصد اقساط

برخی مراجعین خانم تمایل دارند تا توسط دندانپزشک خانم مورد معالجه قرار گیرند.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابنی بزرگترین و مجهزترین مرکز دندانپزشکی در اسلامشهر می باشد.این مرکز با فعالیت سه تن از پزشکان متخصص دندانپزشکی در کلیه روزهای هفته به غیر از جمعه فعال می باشد.

اسامی پزشکان مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابابنی در اسلامشهر به شرح زیر می باشد.

دکتر شیدا بیابانی        فلوشیپ زیبایی دندان

دکتر سولماز بیابانی     متخصص دندانپزشکی

دکتر موسوی           متخصص ارتودنسی

نرم افزارهای بسیاری در زمینه دندانپزشکی تولید شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر مطب جدیدی راه اندازی کرده است .مطب قبلی این مجموعه در خیابان آیت اله کاشانی اسلامشهر بود که با تکمیل و راه اندازی شدن مطب جدید در خیابان باغ فیض اسلامشهر این مجموعه به مطب جدید انتقال یافت.

مطب جدید این مجموعه مجهز به جدیدترین امکانات دندانپزشکی می باشد.این مجموعه دارای 4 یونیت فوق پیشرفته دندانپزشکی با کلیه تجهزیات و امکانات می باشد.در این مطب چندین پزشک متخصص دندانپزشکی در زمینه های تخصصی دندانپزشکی از جمله زیبایی دندان ،لمینت دندان و... فعالیت دارند.

برای مشاهده اطلاعات تماس با مجموعه کلیک کنید.

مراجعه کنندگان محترم دقت داشته باشند که انجام دندانپزشکی سلامت دندان انها را برای همیشه تضمین نمی کند

یکی از مواردی که بایستی حتما در مراکز دندانپزشکی رعایت شود رعایت کامل اصول و پروتکل های بهداشتی می باشد.با شیوع بیماری کرونا در جهان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بیش از پیش لازم و ضروری است و کلیه مراکز پزشکی و دندانپزشکی بایستی این پروتک ها را رعایت کنند. مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر حتی پیش از شیوع ویروس کرونا نیز کلیه پروتک های بهداشتی را به صورت سفت و سخت  رعایت می کرد.

مراجعین محترمی که به این مجموعه دندانپزشکی مراجعه می کنند ملزم به استفاده از دستکش و ماسک می باشند و در چند نوبت توسط مواد ضد عفونی کننده ضد عفونی می شوند.

داروهای بی حس کننده همگی حاوی مواد بی حس کننده می باشند.این داروها در کل باعث بی حسی موضعی

در این مرکز ترمیم پوسیدگی دندان و همچنین ترمیم طول  دندان های کوتاه انجام می شود.

پوسیدگی دندان و مشکلات دهان و دندان فرزندانتان را جدی بگیرید. برخی افراد به گمان 

یکی از وظایف مهم والدین آموزش بهداشت دهان و دندان به کودکان است.کودکان باید از همان سنین پایین با بهداشت دهان و دندان آشنا شوند و کارهایی نظیر مسواک زدن از امور روزانه آنها باشد.البته به دلیل حساس بودن لثه ها و دهان کودک بایستی برای کودکان مسواک نرم و مناسب کودک استفاده شود .همچنین به دلیل اینکه هنگام استفاده از خمیر دندان در کودکان ممکن است به دلیل عدم تسلط کودکان خمیر دندان توسط کودک خورده شود بهتر باید از خمیردندان مخصوص کودکان استفاده شود .این خمیردندان ها در صورتی که توسط کودکان خورده شوند مشکلی ایجاد نخواهند کرد.استفاده از مسواک و خمیر دندان های فانتزی می تواند کودکان را به مسواک زدن راغب تر کند.همچنین کودکان باید یاد بگیرند که به صورت صحیح و اصولی از دندان های خود استفاده کنند و برای شکستن خوراکی ها و اجسام سخت هرگز از دندان استفاد نکنند.درکنار والدین و خانواده ها مهد کودک ها و مدارس از مکان های دیگریست که می توان کودک را با بهداشت دهان و دندان آشنا کرد .در کنار آموزش بهداشت دهان و دندان به کودکان می توان در مقاطع زمانی مختلف کودکان را برای چکاپ دندانپزشکی به مراکز دندانپزشکی یا بهداشت برد.

قطره آهن در کودکان

قطره آهن از داروهای خوراکی است که برای جلوگیری از کم خونی در کودکان استفاده می شود.قطره آهن به صورت مایع می باشد و در صورت استفاده ناصحیح باعث سیاه شدن دندان می شود .باید این قطره به صورت اصولی استفاده شود و بلافاصله پس از مصرف توسط کودک باید به سرعت آب بخورد تا تاثیری بر رنگ دندان نداشته باشد.

همانطور که می دانید در صورتی که عادتی از سنین کودکی و خردسالی شکل بگیرد عادت مزبور در شخص نهادینه خواهد شد و به صورت بخشی از شخصیت فرد حتی در سنین بزرگسالی خواهد بود. آموزش بهداشت دهان و دندان می تواند سلامتی دندان های کودکان را در سنین بالا نیز تظمین کند.

پروتز ثابت در دندانپزشکی انواع مختلفی دارد که در زیر به بررسی برخی از این انواع می پردازیم.

متاسفانه در ماههای اخیر به دلیل افزایش هزینه های خانوارها و افزایش مخارج زندگی آمار مراجعه  مردم به مراکز درمانی و دندانپزشکی کاهش چشم گیری داشته است.

البته عدم مراجعه به مراکز درمانی می تواند باعث خرسندی و نشانه سلامت جامعه باشد اما در وضعیت فعلی کشور ما این کاهش مراجعه به دلیل مخارج و هزینه ها می باشد و نه سلامت پزشکی جامعه.از این رو مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی واقع در اسلامشهر به صورت مکرر تخفیفات ويژه ای برای خدمات مختلف دندانپزشکی ارائه می دهد.

با مراجعه به صفحه اینستاگرام این مرکز می توانید از تخفیفات ماهانه ما آگاهی یافته و از آن استفاده نمایید.

مطب دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر به مناسبت فرارسید عید قربان و عید غدیر

همانطور که می دانید بیمه تامین اجتماعی که بیمه اصلی کشور است خدمات دندانپزشکی را تحت پوشش قرار نمی دهد  .سایر بیمه ها نیز تنها برخی از خدمات دندانپزشکی را پوشش می دهند و خدماتی نظیر زیبایی تحت پوشش بیمه های درمانی نمی باشد .مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر به دلیل عدم پرداخت معوقه های بیمه ای با مراکز بیمه ای قرارداد ندارد و کلیه بیماران در این مرکز به صورت آزاد ویزیت می شوند.این مرکز تخفیف های ويژه ای برای مراجعه کنندان عزیز در نظر گرفته است که این تخفیف ها تا حدودی نبود بیمه را جبران می کند .برای استفاده از تخفیف های این مرکز می توانید با عضویت در کانال تلگرام این مرکز از تخفیف های کلی و مقطعی این مرکز آگاه و بهره مند شوید.

برای ورود به صفحه اینستاگرام مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی اینجا کلیک کنید.

اخیرا محصولاتی با نام لاک دندان وارد بازار شده است .این محصولات در رنگ های مختلف وجود دارد و با استفاده از آن می توانید دندان های خود را به رنگهای مختلف تغییر دهید.این محصول و کمپانی سازنده آن به نوعی رنگ سفید دندان را به چالش کشیده اند.این محصولات علاقه مندان و مشتریان فراوانی در بین نوجوانان و جوانان دارد.

تعداد ریشه های دندان در همه دندان ها یکسان نیست و با هم متفاوت است .

دندان های جلویی معمولا تنها یک عصب هستند .دندان های میانی دارای دو ریشه و  دندان های آسیاب سه یا چهار ریشه دارند.تعداد ریشه های دندان در کشیدن دندان و عصب کشی تاثیر مستقیم دارد.

گاهی برخی بیماران از درد در ناحیه دندان و فک شکایت می کنند اما پس از عصب کشی درد برطرف نمی شود.

دندان عقل به آخرین دندان های فک گفته می شود .این دندان ها در 90 درصد موارد خراب می شوند و نیاز به کشیدن دارند.

دندان عقل به دلیل محل قرار گرفتن آن هیچ کاربردی ندارند .دندان های عقل معمولا دارای سه ریشه هستند.انجام اندو و پر کردن در این دندان ها توصیه نمی شود و در صورت بروز مشکل بهترین راه کشیدن این دندان ها می باشد.کشیدن دندان عقل در برخی موارد نیاز به جراحی لثه دارد.کج شدن دندان ،شکستن و ازبین رفتن قسمت بیرونی دندان کار کشیدن دندان را دشوار می کند.در این موارد دندانپزشک با جراحی سرپایی لثه اقدام به خارج کردن دندان عقل می کند.پس از جراحی و خارج کردن دندان عقل،لثه نیاز به بخیه زدن دارد تا نقاطی مانند سینوس های صورت دچار عفونت نشوند.

کشیدن دندان عقل در مرکز دندانپزشکی اسلامشهر با راحت ترین روش ممکن انجام می شود.

با توجه به اعمال تحریم ها بر کشورمان ،تهیه مواد مورد نیاز دنداپزشکی و سایر تجهیزات دندانپزشکی برای پزشکان و درمانگاهها بسیار دشوار شده است.

دندانپزشکان در برخی مواقع نیاز به بررسی عصب ها و ریشه دندان و همچنین بررسی  وضعیت دندان در لثه بیماران دارند

خدمات دندانپزشکی در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر

دندانهای جلویی یا قدامی از جمله دندانهایی هستند که سلامت و زیبایی آنها تاثیر بسیاری بر چهره و ظاهر افراد دارد.

این دندان ها نسبت به سایر دندانها حساس تر هستند .بیشتر شکستگی های دندان مربوط به دندان های جلویی می شود این دندان ها هم به لحاظ محل قرار گرفتن و هم به لحاظ ضخامت و ظرافت، بیشتر در معرض شکستگی و ضربات هستند.از این رو به مراقبت و احتیاط بیشتری نیاز دارند.بسیار دیده شده است که به دلایل مختلف دندان های قدامی در افراد شکسته می شود و افراد برای ترمیم به دندانپزشکی مراجعه می کنند.

برای ترمیم دندان های قدامی در صورت شکستن این دندانها از روکش استفاده می شود .معمولا برای این دندان ها  از روکش نوع زیرکونیا استفاده می شود.در زیر مراحل انجام روکش دندان را شرح می دهیم.

1-تراش دندان:در این مرحله دندان مراجعه کننده توسط تجهیزات دندانپزشکی تراش داده می شود.

2-قالب گیری:در این مرحله قالب گیری از دندان بیمار انجام می شود.یکی از مهم ترین موارد در این قسمت انتخاب رنگ دندان مناسب می باشد که رنگ دندان انتخابی بایستی هم رنگ سایر دندان ها باشد.

3-پروسه تحویل قالب به لابراتوار و آماده سازی آن

4-تحویل روکش و قرار دادن آن بر روی دندان .

کلیه مراحل 4 تا 10 روزکاری زمان می برد.دقت داشته باشید پس از انجام روکش ممکن است در صورت وارد آمدن ضربات محکم به دندان و یا لمس وفشار زیاد بر روی روکش توسط زبان ،روکش از جا و محل خود خارج شود .

کلیه مراحل روکش دندان های قدامی و آسیاب در مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر با بهترین تجهیزات ممکن و مواد اولیه انجام

می شود.

خدمات پروتز دندانپزشکی در مطب دندان پزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر

انجام ده واحد کامپوزیت ونیر سوئیس به رنگ دلخواه مراجعه کننده ی عزیز در مطب دندانپزشکی اسلامشهر .این مرکز کلیه خدمات دندانپزشکی ترمیمی ،زیبایی ،عصب کشی،پروتز،ایمپلنت، و جراحی و جرم گیری را انجام می دهد.

مرکز دندانپزشکی اسلامشهر کلیه خدمات مربوط به دندانپزشکی را در اسلامشهر

روش های ایمپلنت و لمینت دندان هر دو برای زیبایی دندان مورد استفاده قرار می گیرند.

هر دو این تکنیک ها و روشهای زیبایی دندان تقریبا از یک خانواده هستند .با این وجود این دو روش تفاوت هایی نیز با هم دارند .یکی از این تفاوت ها این هست که در روش لمینت روکش و تجهیزات مورد نیاز برای نصب بر روی دندان در لابراتوار دندانپزشکی تولید می شود و لی در روش کامپوزیت ،کامپوزیت در داخل مطب توسط پزشک ساخته می شود و بر روی دندان بیمار انجام می شود.

مواد اولیه کامپوزیت و لمینت مورد استفاده از دندان از چیست؟

مواد اولیه این محصولات در کارخانه های صنعتی و در کشورهای پیشرفته تولید می شوند. برای درک بهتر مواد اولیه باید بگوییم که کامپوزیت ،لمینت و پروتزهای دندان  موادی از خانواده سرامیک های ساختمانی هستند ولی در ساختار و کیفیت به کلی با این محصولات تفاوت دارند.

این مرکز دارای پزشکان مجرب وبسیار با تجربه می باشد.

انجام خدمات اندو(عصب کشی دندان) در اسلامشهر به همراه پر کردن و روکش دندان با هزینه های بسیار مناسب 

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدا بیابانی در اسلامشهر خدمات لمینت دندانپزشکی را به صورت کاملا اصولی وتخصصی انجام می دهد.خدمات لمینت دندان نیز مانند سایر خدمات این مرکز با تخفیفات ويژه همراه می باشد.انجام لمینت دندان زیبایی دندان ها را به صورت چشم گیری افزایش می دهد.انجام لمینت یکی از تاثیر گذارترین و بهترین روش های برای افزایش زیبایی دندان می باشد.

انجام خدمات ونیر کامپوزیت

بیماران و مراجعه کنندگان محترم دقت داشته باشند که  وقت دهی در این مرکز دندانپزشکی به صورت تلفنی و آن لاین از طریق وب سایت انجام می شود.مراجعه کنندگان محترم در صورتی که وقت برای انجام دندانپزشکی رزرو کرده باشند تنها در وقت تعیین شده به مطب مراجعه کنند.نوبت دهی اینترنتی برای انجام و کار و ویزیت انجام می شود و ویزیت بیماران به صورت رایگان می باشد.

این مرکز مجهز به جدیدترین و به روز ترین تجهیزات دندامپزشکی می باشد.

مرکز دندانپزشکی دکتر شیدابیابانی در اسلامشهر کلیه خدمات دندانپزشکی مربوط به اطفال و بزرگسالان را انجام می دهد.

کلیه اصول استیریلیزاسیون به صورت دقیق و کامل در این مرز انجام می شود.

برخی مراجعه کنندگان محترم در مورد انجام جراحی فک سوالاتی مطرح می کنند .

طراحی سایت:مهندس مرتضی خیری  وب سایت : http://sitevaseo.ir

بیماران محترم در صورتی که بیمه های تکمیلی داشته باشند می توانند از مرکز دندانپرشکی اسلامشهر برای دریافت وجوح پرداختی خود توسط بیمه های تکمیلی ،از این مرکز درخواست  فاکتور نمایند.

نوبت دهی آن لاین

در صورت درخواست وقت دهی آن لاین و یا وجود هرگونه پرسش و سوالی از طریق این فرم می توانید اقدام نمایید.

ممنون از زحمتاتتون  .

personنیکو

از کیفیت کار بسیار راضی هستم .

person عماد

کار خانم دکتر عالی و بی نظیره ممنون از زحماتتون .

person مریم